17/6/2019פייפולי מנצח בקטע העשירי
:שם המאמר
מאת: יריב זרביב


כשריקרדו ריקו מדבר, כדאי לכולם להקשיב. כאשר הוא אמר, שהוא רוצה שחברו לקבוצה, ליאונרד פייפולי, ינצח גם הוא קטע בטור דה פראנס הוא באמת התכוון לזה. הקטע העשירי שהסתיים על פסגת הוטאקאם נכבש על ידי הרוכבים של קבוצת סינייה דובל
אחרי הניצחון השני בקטע התשיעי של הטור, ריקרדו ריקו אמר שמטרתו העיקרית עכשיו היא לעזור לחברו לקבוצה, ליאונרד פייפולי, לנצח קטע בטור דה פראנס. 24 שעות לאחר שנאמרו הדברים, ההבטחה קוימה. הרוכב ליאונרד פייפולי וחברו לקבוצת סינייה דובל, חואן חוסה קובו, מנצחים את הקטע העשירי.

"אני רק אומר את האמת", אמר ריקו בסיום הקטע העשירי. האמת שלו הייתה כמעט לנבואה, שהובילה את הרוכבים של סינייה דובל לניצחון כובש של הקטע העשירי. "אתם יודעים שריקו יכול לנצח כל קטע טיפוס שהוא רוצה בטור הזה, וזה כמה הוא טוב", אמר מנהל קבוצת סיילנט לוטו לפני תחילת הקטע העשירי.ליאונרד פייפולי מנצח ביום השני של הטיפוס

ריקו הקדיש את כל כולו בקטע העשירי לשירותו של פייפולי. הוא תקף בטיפוס אל פסגת ההוטאקאם וכיסה את הקבוצה הפייבוריטית בזמן שפייפולי המשיך לרכב קדימה יחד עם חברו לקבוצה חוסה קובו כאשר הם משאירים מאחור את הרוכב הלוקסמבורגי, שאלק. "הגשמתי את חלום חיי", אמר פייפולי בסיום הקטע.

למרות פציעתו בקטע התשיעי, קאדל אוונס האוסטרלי רכב את הקטע העשירי וקיבל את החולצה הצהובה. אוונס אמנם לא ניצח את הקטע אבל רכב בחוכמה. הוא ניצל את העובדה שקירשן מתקשה בטיפוס וחצה את קו הסיום כשהוא במקום השמיני, 2:17 אחרי המנצח פייפולי.

אוונס מוליך בדירוג הכללי עם זמן של 42:29:09, שנייה אחת יותר מפרנק שאלק מלוקסמבורג. כריסטיאן ואנדוואלדה האמריקני נמצא במקום השלישי, 38 שניות איטי יותר מהמוליך. קים קירשן, גם כן מלוקסמבורג, הדרדר עד למקום השביעי, דקה ו-56 שניות מאוונס.

Tour De France 08
עמוד הבית TDF
מחזיקי החולצות
שלבים, מרחקים
רוכבים וקבוצות
מספרים וסיפורים
מנצחי כל הזמנים
החולצות והצבעים
קטעי ווידאו
מפת הטור
אתרים מומלצים
לוח שידורים מלא
תמונות - קלאסיקה
חזרה ל-שוונגשוונג שופ

כל שעוני הדופק במחירים הטובים ביותר

Fuel Belt 2005
חגורות ריצה באספקה מיידית

חזיות ספורט

MULLER
מוצרים ייחודיים
לפציעות ספורט


 

 
Design:
Copyright © 2000 Shvoong. All rights reserved.