ISRAMAN Samsung :שם הארוע
איש ברזל מלא :שם המקצה
   
התקבלו 113 תוצאות
.אתם צופים בתוצאה 1 עד 50
הבא    

שוונג תג זמן אישי תוצאה סופית גיל מיקום ריצה תוצאת ריצה מיקום אופניים תוצאת אופניים מיקום שחיה תוצאת שחיה מקום בקטגוריה מקום כללי אגודה קטגוריה שם פרטי שם משפחה מספר ברזל
   10:26:36.20 25 1 03:20:56.45 1 06:01:24.85 1 01:04:14.90 1 1  Men - 29 תום מרמרלי 8
   10:30:20.05 39 1 03:37:08.10 1 05:53:43.70 1 00:59:28.25 1 2 Zone 3 Men 30 - 39 ליאור זך מאור 2
   11:17:54.80 43 3 03:47:11.75 6 06:27:24.05 1 01:03:19.00 1 3 טים משגב Men 40 - 49 אמיר בכר 12
   11:24:09.70 31 3 03:44:36.05 3 06:28:48.55 3 01:10:45.10 2 4 איילות Men 30 - 39 Elad Malka 56
   11:29:11.70 37 2 03:43:15.15 5 06:34:35.25 4 01:11:21.30 3 5  Men 30 - 39 Omer Cohen 68
   11:36:46.30 36 6 03:53:58.25 4 06:32:20.15 2 01:10:27.90 4 6  Men 30 - 39 Assaf Lahav 46
   11:38:01.45 44 1 03:28:08.50 13 07:03:16.25 3 01:06:36.70 2 7  Men 40 - 49 Erez Slonim 7
   11:42:36.05 50 1 03:48:25.70 3 06:48:02.75 1 01:06:07.60 1 8 EYE CAN RAANANA Men 50 - 54 יורם לבב 6
   11:45:45.95 40 1 03:29:25.10 3 06:48:18.15 2 01:28:02.70 1 9 EYE CAN RAANANA Women Irena Mazin 23
   11:48:14.65 44 6 05:19:17.05 1 04:58:53.00 3 01:30:04.60 2 10 ITA Women Dora Heller 25
   11:59:36.25 38 4 03:47:53.08 6 06:55:00.37 5 01:16:42.80 5 11 הפועל "ספורט קלאב" אילת Men 30 - 39 Eddie Lugassy 65
   12:04:10.05 44 43 05:42:03.50 1 05:07:58.25 6 01:14:08.30 3 12 ESP Men 40 - 49 Lennart Cromstedt 134
   12:12:10.40 56 1 03:34:44.88 2 07:12:15.87 2 01:25:09.65 1 13 RUS Men 55 - 59 Alexander Alekseev 162
   12:20:57.70 43 7 04:02:44.95 12 06:59:08.20 10 01:19:04.55 4 14 איילות Men 40 - 49 טל שחר 103
   12:27:50.70 27 2 03:38:16.35 3 07:26:52.15 3 01:22:42.20 2 15 עמותת ליאור ראשל"צ Men - 29 Maxim Zatonskikh 33
   12:29:04.20 44 5 03:59:09.65 18 07:10:54.70 9 01:18:59.85 5 16 ROMANIA Men 40 - 49 Marius Valentin Rus 129
   12:29:07.30 30 5 03:48:58.25 8 07:11:57.20 10 01:28:11.85 6 17  Men 30 - 39 Ishai Aloni 61
   12:29:41.90 41 2 03:43:08.50 17 07:09:43.15 46 01:36:50.25 6 18 Road Runner Men 40 - 49 Gil Lynn 80
   12:30:23.25 51 2 04:17:29.30 4 07:04:30.35 2 01:08:23.60 2 19  Men 50 - 54 עדי פייקין 144
   12:33:52.05 43 10 04:18:18.05 11 06:54:12.70 12 01:21:21.30 7 20 איילות Men 40 - 49 Ofer Ben-Avraham 102
   12:37:52.75 51 7 05:38:37.20 1 05:38:06.65 4 01:21:08.90 3 21  Men 50 - 54 Gaby Rozen 151
   12:39:06.84 48 8 04:05:26.54 14 07:03:17.80 30 01:30:22.50 8 22 בית איל Men 40 - 49 אייל קינן 114
   12:39:06.85 45 6 04:00:09.68 22 07:19:04.67 11 01:19:52.50 9 23 בית איל Men 40 - 49 ויסמן דוד 115
   12:39:19.90 35 7 03:57:47.15 7 07:06:37.60 16 01:34:55.15 7 24  Men 30 - 39 יותם גינת 63
   12:49:10.70 37 9 04:19:00.25 9 07:12:57.35 6 01:17:13.10 8 25 ENDURE Men 30 - 39 Shahar Pilo 64
   12:50:04.45 28 3 03:53:51.60 4 07:31:49.70 5 01:24:23.15 3 26  Men - 29 Aviad Cj 13
   12:53:59.00 44 13 04:23:05.85 15 07:08:09.80 18 01:22:43.35 10 27  Men 40 - 49 ליאור זבורובר 126
   12:57:20.20 42 9 04:06:22.55 23 07:20:03.85 31 01:30:53.80 11 28  Men 40 - 49 גדי חביב 95
   12:57:27.75 44 4 03:58:00.10 27 07:32:10.35 23 01:27:17.30 12 29  Men 40 - 49 Haim Aiz 94
   13:01:09.70 24 4 04:23:09.18 2 07:18:13.42 2 01:19:47.10 4 30  Men - 29 Niv Edri 31
   13:04:02.65 24 2 04:06:40.05 4 07:31:13.60 1 01:26:09.00 3 31  Women מרים בר-און 22
   13:19:04.40 37 12 04:33:47.70 10 07:22:11.85 8 01:23:04.85 9 32 עולם המים Men 30 - 39 Eran Shomron 59
   13:23:58.15 41 17 04:36:25.18 28 07:33:35.97 5 01:13:57.00 13 33  Men 40 - 49 Eyal Reon 121
   13:24:26.40 48 7 05:55:54.45 2 05:44:01.95 5 01:44:30.00 4 34  Women ליויה ינאי 24
   13:29:08.20 46 20 04:39:47.80 26 07:27:54.05 13 01:21:26.35 14 35  Men 40 - 49 ערן נוה 123
   13:31:33.80 49 51 06:25:58.50 3 05:48:20.70 8 01:17:14.60 15 36  Men 40 - 49 Paz Goren 107
   13:33:44.45 40 14 04:23:45.70 31 07:40:43.65 28 01:29:15.10 16 37  Men 40 - 49 עומר גרנון 124
   13:36:07.25 40 18 04:38:55.30 21 07:17:49.15 48 01:39:22.80 17 38  Men 40 - 49 Gabriel Schwartz 116
   13:36:14.15 38 8 04:18:37.90 11 07:32:23.95 19 01:45:12.30 10 39  Men 30 - 39 עידו בם 67
   13:39:49.15 55 2 04:54:53.35 3 07:14:21.85 3 01:30:33.95 2 40 הפועל "ספורט קלאב" אילת Men 55 - 59 Alen Gafny 161
   13:41:05.30 44 24 04:51:03.95 25 07:27:21.45 17 01:22:39.90 18 41  Men 40 - 49 Jerome Dardel 72
   13:41:26.95 51 8 06:17:13.30 2 06:07:26.50 3 01:16:47.15 4 42 רצי כוכב יאיר Men 50 - 54 דורון הרץ 146
   13:42:02.85 42 50 06:25:46.55 5 06:06:31.15 4 01:09:45.15 19 43  Men 40 - 49 יריב הלר 10
   13:44:37.40 45 30 05:02:49.35 16 07:09:27.00 36 01:32:21.05 20 44 500Watt Men 40 - 49 זיו נבון 83
   13:44:47.20 44 28 05:01:07.65 19 07:16:10.95 24 01:27:28.60 21 45 טר' רמת נגב Men 40 - 49 Zohar Slovoda 118
   13:47:55.90 39 10 04:23:40.45 13 07:38:55.35 20 01:45:20.10 11 46 אינדיור Men 30 - 39 יוסי בלונדר 62
   13:48:58.70 48 29 05:02:26.40 24 07:24:05.80 15 01:22:26.50 22 47 BEL Men 40 - 49 Bernard Deleener 127
   13:49:34.05 43 21 04:40:03.20 20 07:16:55.30 55 01:52:35.55 23 48 מכבי כפר המכביה Men 40 - 49 Erez Winshtat 76
   13:56:03.45 39 4 04:49:28.80 7 99:99:99.99 7 99:99:99.99 5 49 finland Women Terhi Ranta-Ojala 21
   13:57:22.80 47 52 06:31:57.50 4 05:53:52.95 32 01:31:32.35 24 50  Men 40 - 49 אסף צור 5

הבא