ישראמן אילת - העשור :שם הארוע
חצי איש ברזל :שם המקצה
   
התקבלו 105 תוצאות
.אתם צופים בתוצאה 1 עד 50
הבא    

שוונג תג זמן אישי תוצאה סופית גיל מיקום ריצה תוצאת ריצה מיקום אופניים תוצאת אופניים מיקום שחיה תוצאת שחיה מקום בקטגוריה מקום כללי אגודה קטגוריה שם פרטי שם משפחה מספר ברזל
    05:12:27  4 01:27:08 2 03:15:47 6 00:29:32 1 1 Gilsdorf גברים 30 עד 39 Mario Gartner 621
    05:14:37  2 01:22:51 5 03:26:25 1 00:25:21 1 2 SPb Triathlon גברים 40 עד 44 SERGEY PAVLOV 698
    05:17:23  14 01:36:07 1 03:07:13 21 00:34:03 2 3 טופ סיקלינג גברים 40 עד 44 גונן הרפז 728
    05:19:57  10 01:33:01 4 03:20:55 2 00:26:01 3 4 כרמיאל גברים 40 עד 44 אמיר בכר 708
    05:24:09  5 01:27:42 3 03:18:57 41 00:37:30 1 5 חלמיש גברים 20 עד 29 ארז פאלק 704
    05:24:27  1 01:22:45 8 03:34:56 3 00:26:46 1 6 כפר סבא נשים 30 עד 44 נינה פקרמן 610
    05:36:57  6 01:29:56 9 03:35:03 16 00:31:58 2 7 ק. אונו גברים 20 עד 29 אבי גגאל 723
    05:45:47  7 01:31:05 12 03:36:00 48 00:38:42 3 8 גני תקווה גברים 20 עד 29 ziv zwighaft 673
    05:47:06  21 01:39:57 11 03:35:27 12 00:31:42 2 9 הפועל ישרוטל ספורט קלאב אילת גברים 30 עד 39 eddie lugassy 701
    05:49:30  15 01:36:53 14 03:40:40 15 00:31:56 4 10 רמת השרון גברים 40 עד 44 יריב כרמלי 702
    05:49:40  34 01:44:26 7 03:34:24 10 00:30:50 1 11 ישרוטל ספורט קלאב אילת גברים 45 עד 49 אבי חיים 687
    05:49:41  8 01:31:11 21 03:47:55 8 00:30:35 1 12 פרפקט באלאנס שלשות דלית שיף 797
    05:49:55  28 01:42:43 10 03:35:20 14 00:31:52 3 13 ישרוטל ספורט קלאב אילת גברים 30 עד 39 זיו קידר 686
    05:55:53  17 01:37:06 20 03:45:22 17 00:33:25 4 14 תל אביב גברים 30 עד 39 אליאב בר-דוד 622
    05:56:25  16 01:36:59 16 03:41:50 42 00:37:36 5 15 cannondale endure גברים 40 עד 44 דוני אלרון 691
    05:59:10  32 01:44:18 15 03:40:52 20 00:34:00 4 16 קרית טבעון גברים 20 עד 29 תומר מלכימן 720
    06:00:26  25 01:41:45 19 03:44:32 22 00:34:09 6 17 buzz גברים 40 עד 44 ליאור זבורובר 695
    06:01:21  58 01:53:01 6 03:29:56 45 00:38:24 5 18 עצמאי גברים 20 עד 29 ניתאי זכריה 649
    06:02:19  19 01:38:24 17 03:42:36 64 00:41:19 5 19 ספורטו פת גברים 30 עד 39 אלי גרטנבנק 648
    06:02:55  12 01:35:22 23 03:50:19 39 00:37:14 6 20 איילות גברים 20 עד 29 ניר דפני 729
    06:03:37  11 01:33:51 26 03:52:27 40 00:37:19 7 21 endure גברים 40 עד 44 מקסים שחף 638
    06:05:00  24 01:40:43 27 03:52:32 13 00:31:45 7 22 גליל עליון גברים 20 עד 29 תום ברוסטין 623
    06:07:30  46 01:48:48 13 03:40:06 46 00:38:36 6 23 buzz גברים 30 עד 39 מתן גביש 626
    06:08:09  9 01:31:37 40 04:06:25 7 00:30:07 8 24 עצמאי גברים 40 עד 44 עמית לוי 727
    06:11:13  45 01:48:10 18 03:43:12 55 00:39:51 9 25 נגב גברים 40 עד 44 אבי מוטולה 731
    06:12:05  38 01:45:25 25 03:52:04 27 00:34:36 10 26 buzz גברים 40 עד 44 גיל וינר 681
    06:16:20  49 01:49:20 24 03:51:14 32 00:35:46 2 27 רמת השרון גברים 45 עד 49 יהודה שטוייר 710
    06:17:10  44 01:47:53 34 03:58:41 9 00:30:36 11 28 ישרוטל ספורט קלאב אילת גברים 40 עד 44 גיא לביא 685
    06:20:20  41 01:46:39 29 03:53:23 59 00:40:18 12 29 אילתים גברים 40 עד 44 רונן ויניק 637
    06:21:22  30 01:43:24 37 04:03:32 25 00:34:26 3 30 endure גברים 45 עד 49 פז גורן 696
    06:22:24  13 01:35:23 35 03:59:40 93 00:47:21 7 31 ערבה גברים 30 עד 39 רונן כהן 690
    06:22:51  68 02:00:44 28 03:52:39 5 00:29:28 1 32 הפועל ישרוטל ספורט קלאב אילת נשים 45 עד 49 גאן רמתי 606
    06:23:55  3 01:26:32 55 04:18:45 47 00:38:38 8 33 הרצליה גברים 30 עד 39 אילון ברכפלד 664
    06:24:45  53 01:50:52 31 03:57:08 36 00:36:45 9 34 מודיעין גברים 30 עד 39 יהושע קולפ 654
    06:24:53  63 01:55:39 22 03:49:09 56 00:40:05 4 35 team 500 watt גברים 45 עד 49 זהר זייף 631
    06:25:42  37 01:45:17 36 04:01:41 49 00:38:44 5 36 Germany גברים 45 עד 49 andres jahnke 630
    06:26:07  23 01:40:26 53 04:17:20 4 00:28:21 10 37 cannondale endure גברים 30 עד 39 אילן פריש 627
    06:26:12  20 01:39:42 41 04:06:48 54 00:39:42 11 38 תל אביב גברים 30 עד 39 zvika bar-niev 675
    06:26:25  40 01:45:47 38 04:05:40 28 00:34:58 12 39 Germany גברים 30 עד 39 Simone Sguizzardi 709
    06:31:07  31 01:43:31 39 04:05:47 68 00:41:49 13 40 endure גברים 40 עד 44 טל גולדשטיין 703
    06:32:55  57 01:52:58 33 03:58:23 66 00:41:34 13 41 פתח תקווה גברים 30 עד 39 ארז מולכו 711
    06:36:09  65 01:56:20 32 03:57:16 69 00:42:33 1 42 הפועל ישרוטל ספורט קלאב אילת גברים 55 ומעלה אלון בן חורין 643
    06:36:43  59 01:53:28 43 04:09:04 23 00:34:11 14 43 Shay Men גברים 30 עד 39 עדי שי 712
    06:38:42  36 01:44:56 49 04:13:31 57 00:40:15 1 44 endure גברים 50 עד 54 משה (מואיז) סודרי 700
    06:38:52  29 01:43:23 42 04:08:13 92 00:47:16 6 45 cannondale endure גברים 45 עד 49 צחי ברנדוין 715
    06:43:15  51 01:49:34 57 04:19:07 26 00:34:33 14 46 איילות גברים 40 עד 44 אסף לב 684
    06:44:31  60 01:54:17 48 04:11:16 51 00:38:58 7 47 רמות השבים גברים 45 עד 49 רוני בירם 733
    06:45:10  67 02:00:09 44 04:09:25 30 00:35:36 15 48 מסטרס חיפה גברים 40 עד 44 ענן פולק 714
    06:48:12  56 01:52:34 46 04:10:25 84 00:45:13 8 49 endure גברים 45 עד 49 ניר פלג 641
    06:48:23  61 01:54:40 47 04:10:31 73 00:43:12 16 50 endure גברים 40 עד 44 צחי סולטן 640

הבא