ישראמן אילת - העשור :שם הארוע
איש ברזל מלא :שם המקצה
   
התקבלו 55 תוצאות
.אתם צופים בתוצאה 1 עד 50
הבא    

שוונג תג זמן אישי תוצאה סופית גיל מיקום ריצה תוצאת ריצה מיקום אופניים תוצאת אופניים מיקום שחיה תוצאת שחיה מקום בקטגוריה מקום כללי אגודה קטגוריה שם פרטי שם משפחה מספר ברזל
    09:54:43  1 02:58:30 1 05:58:29 6 00:57:44 1 1 Switzerland גברים 40 עד 49 Konrad von Allmen 562
    10:28:46  5 03:29:02 2 06:05:55 2 00:53:49 1 2 endure גברים 30 עד 39 ליאור זך מאור 520
    10:30:43  3 03:25:34 3 06:10:47 3 00:54:21 2 3 אשדוד גברים 30 עד 39 ודים סורייב 540
    10:55:21  8 03:44:16 4 06:17:58 1 00:53:07 3 4 עמק האושר גברים 30 עד 39 אבנר שמרון 554
    11:15:43  2 03:22:33 9 06:51:46 10 01:01:24 4 5 endure גברים 30 עד 39 גוון קנינג 558
    11:19:32  7 03:39:39 6 06:34:49 13 01:05:04 2 6 cannondale endure גברים 40 עד 49 רן שילון 512
    11:33:10  10 03:50:23 7 06:43:02 7 00:59:45 1 7 OTC גברים 20 עד 29 Teemu Kyllonen 557
    11:36:57  6 03:33:33 8 06:44:24 35 01:19:00 5 8 יבנה גברים 30 עד 39 אודי דורון 539
    11:55:41  28 04:29:35 5 06:29:18 5 00:56:48 2 9 FRANCE גברים 20 עד 29 cedric LARGAJOLLI 552
    11:58:28  4 03:25:45 12 07:23:30 20 01:09:13 6 10 איילות גברים 30 עד 39 ירון גרינר 556
    12:30:42  9 03:45:42 19 07:40:16 12 01:04:44 3 11 אשקלון גברים 20 עד 29 מרטין סוסביץ' 546
    12:33:02  12 03:51:13 14 07:32:05 21 01:09:44 3 12 איילות גברים 40 עד 49 נמרוד ליבנה 516
    12:33:37  14 03:59:00 15 07:34:05 8 01:00:32 7 13 buzz גברים 30 עד 39 מיכאל גטלן 519
    12:51:21  11 03:50:58 22 07:52:34 18 01:07:49 4 14 בית איל גברים 40 עד 49 דוד וייסמן 551
    12:53:29  24 04:21:59 13 07:28:29 11 01:03:01 8 15 איטליה גברים 30 עד 39 eric dyner 553
    13:00:12  25 04:22:35 11 07:19:14 33 01:18:22 1 16 איילות גברים 50 עד 59 צבי פישמן 550
    13:07:19  36 04:54:40 10 07:16:15 4 00:56:24 4 17 כפר המכביה גברים 20 עד 29 אייל מויאל 564
    13:09:54  18 04:14:32 23 07:54:16 9 01:01:06 5 18 רעננה גברים 40 עד 49 יורם לבב 535
    13:13:20  19 04:14:39 21 07:44:51 27 01:13:50 6 19 buzz גברים 40 עד 49 אסף צור 511
    13:13:26  26 04:26:43 20 07:41:13 14 01:05:30 7 20 יבנה גברים 40 עד 49 אושרי בן עמי 547
    13:20:05  13 03:55:18 27 08:02:18 40 01:22:29 8 21 הפועל אילת גברים 40 עד 49 אלי מאור 523
    13:20:54  16 04:09:32 17 07:38:26 51 01:32:56 9 22 ירושלים גברים 40 עד 49 גדעון אורן 532
    13:29:46  20 04:16:22 29 08:04:20 19 01:09:04 9 23 הזורע גברים 30 עד 39 אורן אבריאל 537
    13:31:34  29 04:30:46 18 07:39:53 38 01:20:55 10 24 עצמאי גברים 30 עד 39 טל בירנצוויג 561
    13:32:07  27 04:29:31 24 07:56:14 16 01:06:22 10 25 תל אביב גברים 40 עד 49 חגי מילניצקי 533
    13:43:54  31 04:32:44 28 08:04:08 17 01:07:02 11 26 מנוף גברים 40 עד 49 שגיא בר זוהר 548
    13:47:22  37 04:58:05 16 07:34:30 31 01:14:47 5 27 קרית חיים גברים 20 עד 29 אוהד פוגל 542
    13:54:15  22 04:19:33 31 08:23:25 22 01:11:17 2 28 מכבי אביב קשרים גברים 50 עד 59 עמר קרפ 528
    13:55:08  17 04:11:46 32 08:30:40 25 01:12:42 1 29 עמק האושר שלשות רובי שמרון 571
    14:06:56  21 04:17:39 33 08:34:26 32 01:14:51 1 30 הפועל ירושלים נשים כללי שני זילברמן 502
    14:24:56  44 05:13:04 25 07:57:17 29 01:14:35 11 31 תל-אביב גברים 30 עד 39 מור מזרחי 567
    14:29:23  33 04:44:05 26 08:00:33 55 01:44:45 12 32 חזירי הבר גברים 40 עד 49 גלן כהן 524
    14:38:04  15 04:02:10 39 09:09:12 47 01:26:42 3 33 עמותת ליאור ראשלצ גברים 50 עד 59 דוד לויאל 560
    14:40:24  32 04:42:08 34 08:36:11 39 01:22:05 12 34 חזירי הבר גברים 30 עד 39 רועי ביינר 525
    14:43:57  23 04:20:07 36 08:53:41 50 01:30:09 2 35 Pro:Sport נשים כללי קארין גולדבלט 501
    14:53:23  46 05:20:58 30 08:07:39 43 01:24:45 13 36 buzz גברים 40 עד 49 ליאור שור 549
    14:55:25  30 04:31:35 37 09:04:58 34 01:18:52 6 37 איילות גברים 20 עד 29 ירון אורנשטיין 515
    15:25:12  34 04:45:57 42 09:13:46 44 01:25:29 3 38 עצמאי נשים כללי חנה בן שוען 505
    15:38:31  40 05:06:02 43 09:18:35 28 01:13:54 4 39 עתלית גברים 50 עד 59 דן גור 565
    15:45:53  35 04:47:21 49 09:24:24 52 01:34:08 14 40 יעדים קבוצת ריצה וטריאתלון גברים 40 עד 49 ראובן מילמן 527
    15:46:46  43 05:12:47 38 09:08:24 46 01:25:35 13 41 ירושלים גברים 30 עד 39 אייל נחום 555
    15:49:34  41 05:07:20 44 09:18:44 41 01:23:30 15 42 תל אביב גברים 40 עד 49 אבי איתן 538
    15:50:09  45 05:17:33 40 09:12:34 37 01:20:02 14 43 גבעת יערים גברים 30 עד 39 יובל רווה 545
    15:50:21  38 05:01:51 52 09:35:23 26 01:13:07 15 44 אסא ירושלים גברים 30 עד 39 ערן דרקסלר 521
    16:05:32  39 05:03:20 54 09:37:41 42 01:24:31 5 45 כפר שמואל גברים 50 עד 59 אבינועם ברוכין 531
    16:06:24  47 05:32:04 47 09:22:52 23 01:11:28 4 46 עמק האושר נשים כללי ליאת אטקינס 503
    16:25:21  55 06:34:08 35 08:45:21 15 01:05:52 16 47 פסגה גליל עליון גברים 40 עד 49 דניאל יעבץ 530
    16:28:59  50 05:56:30 45 09:20:25 24 01:12:04 17 48 איילות גברים 40 עד 49 ירון דוידי 514
    16:31:17  42 05:08:31 55 09:39:03 54 01:43:43 18 49 מכבי אשדוד גברים 40 עד 49 הרי רחמיל 529
    16:34:42  53 06:02:13 41 09:13:12 36 01:19:17 6 50 כוכב יאיר גברים 50 עד 59 דוד מאיירס 541

הבא