ישראמן 2007 :שם הארוע
חצי איש ברזל :שם המקצה
   
התקבלו 58 תוצאות
.אתם צופים בתוצאה 1 עד 50
הבא    

שוונג תג זמן אישי תוצאה סופית גיל מיקום ריצה תוצאת ריצה מיקום אופניים תוצאת אופניים מיקום שחיה תוצאת שחיה מקום בקטגוריה מקום כללי אגודה קטגוריה שם פרטי שם משפחה מספר ברזל
    05:19:09  7 01:32:27 1 03:17:56 1 28:46:00 1 1 הפ’ מטה אשר גברים עד 29 אבנר שמרון 52
    05:26:01  2 01:30:10 3 03:19:55 6 35:56:00 1 2 איש הפח גברים 30 עד 34 מיכאל גטלן 4
    05:27:08  1 01:22:18 9 03:31:11 3 33:39:00 1 3 מכבי אינדיור גברים 40 עד 44 רן שילון 26
    05:32:25  10 01:36:57 2 03:18:34 8 36:54:00 2 4 מכבי בני אשדוד גברים 30 עד 34 דני שחור 8
    05:37:27  8 01:33:51 4 03:24:26 16 39:10:00 2 5 אנדיור גברים עד 29 אבי גגאל 56
    05:43:47  3 01:30:13 12 03:36:38 9 36:56:00 1 6 איש הפח גברים 45 עד 49 רפאל פרחי 33
    05:44:50  4 01:31:09 11 03:35:58 12 37:43:00 2 7 איש הפח גברים 40 עד 44 גיל וינר 20
    05:45:47  6 01:31:19 7 03:30:02 34 44:26:00 1 8 הפ’ מטה אשר גברים 35 עד 39 מקסים שחף 10
    05:47:00  9 01:35:29 5 03:27:50 31 43:41:00 2 9 עצמאי גברים 45 עד 49 לוי לויאן 40
    05:48:03  13 01:39:32 6 03:29:36 15 38:55:00 3 10 טרי ספידו נתניה גברים 45 עד 49 איל שגב 42
    05:51:24  12 01:39:16 13 03:36:38 5 35:30:00 3 11 טרי ספידו נתניה גברים 40 עד 44 ירון פלטין 28
    05:59:53  23 01:48:11 10 03:35:08 7 36:34:00 4 12  גברים 40 עד 44 איתן גולדין 25
    06:01:27  18 01:44:27 16 03:43:12 4 33:48:00 4 13  גברים 45 עד 49 יורם לבב 31
    06:02:12  14 01:40:12 14 03:40:11 22 41:49:00 5 14 הפ’ טרי גבעת להב גברים 40 עד 44 דוני אלרון 21
    06:02:24  11 01:38:01 18 03:46:03 13 38:20:00 3 15  גברים עד 29 ניר רודניצקי 57
    06:09:20  38 01:59:25 8 03:30:24 17 39:31:00 3 16  גברים 30 עד 34 איתן צ'יזיק 5
    06:13:03  20 01:47:00 22 03:52:31 2 33:32:00 2 17 הפ’ טרי גבעת להב גברים 35 עד 39 אלדד וקסלר 9
    06:18:34  22 01:47:50 19 03:48:00 27 42:44:00 3 18  גברים 35 עד 39 מנשה הס 14
    06:19:04  15 01:42:59 29 03:58:28 11 37:37:00 4 19 הפ’ מטה אשר גברים 35 עד 39 שגיא בר זוהר 12
    06:19:15  24 01:49:16 20 03:48:18 21 41:41:00 1 20 טרי ספידו נתניה גברים 50 עד 54 גיורא גולן 46
    06:22:09  19 01:46:51 25 03:53:04 25 42:14:00 6 21 מכבי ספידו נתניה גברים 40 עד 44 גבי כספי 29
    06:25:59  29 01:51:56 23 03:52:35 20 41:28:00 4 22 איילות תל אביב גברים 30 עד 34 בועז ריבק 2
    06:29:00  26 01:51:20 21 03:51:31 39 46:09:00 7 23  גברים 40 עד 44 דוד גרינברג 24
    06:32:06  16 01:43:56 33 04:02:26 37 45:44:00 4 24  גברים עד 29 שמואל הורוביץ 55
    06:32:11  27 01:51:28 28 03:57:07 30 43:36:00 8 25  גברים 40 עד 44 יגל קניץ 22
    06:32:24  21 01:47:32 34 04:02:30 26 42:22:00 9 26 מכבי בני אשדוד גברים 40 עד 44 דני אוחנה 19
    06:32:25  5 01:31:16 44 04:15:01 38 46:08:00 5 27  גברים 30 עד 34 אלון ברכפלד 6
    06:32:56  36 01:58:28 15 03:42:56 52 51:32:00 6 28 מכבי אינדיור גברים 30 עד 34 מתן גביש 1
    06:33:11  17 01:44:20 39 04:10:05 14 38:46:00 1 29  נשים כללי אריאלה דנציקר 62
    06:33:51  28 01:51:32 32 04:00:58 19 41:21:00 5 30 איילות גברים 45 עד 49 רוני בירם 38
    06:36:48  25 01:51:01 35 04:03:46 23 42:01:00 6 31  גברים 45 עד 49 חגי מילניצקי 39
    06:38:43  41 02:02:24 26 03:54:14 24 42:05:00 7 32 מכבי אינדיור גברים 45 עד 49 איל רובננקו 30
    06:44:26  49 02:09:44 17 03:44:29 50 50:13:00 7 33 הפועל ירושלים גברים 30 עד 34 יובל בן חורין 3
    06:50:25  30 01:52:10 42 04:12:56 36 45:19:00 2 34 מכבי ”אביב קשרים” גברים 50 עד 54 דוד מאיירס 45
    06:51:10  46 02:07:15 24 03:52:49 51 51:06:00 8 35 מכבי בני אשדוד גברים 45 עד 49 דניאל שטרית 35
    06:51:17  43 02:05:16 27 03:56:51 48 49:10:00 5 36  גברים עד 29 ירון אורנשטיין 60
    06:52:59  47 02:07:55 30 03:58:44 41 46:20:00 5 37  גברים 35 עד 39 ארי ביק 13
    06:53:06  33 01:56:11 37 04:08:35 47 48:20:00 6 38 מכבי אינדיור גברים עד 29 טימור דביר 54
    06:53:35  35 01:58:00 40 04:11:44 32 43:51:00 6 39 הפ’ טרי להבים גברים 35 עד 39 אריאל בן שמואל 18
    06:53:35  37 01:59:19 36 04:06:30 45 47:46:00 9 40  גברים 45 עד 49 אריאל זילברשטיין 32
    06:54:59  48 02:07:59 38 04:09:33 10 37:27:00 3 41 מכבי כפר המכביה גברים 50 עד 54 עופר פוזנר 43
    06:55:31  45 02:06:35 31 04:00:55 46 48:01:00 7 42  גברים 35 עד 39 גיורא לנדאו 50
    06:58:28  39 01:59:47 45 04:15:15 28 43:26:00 10 43 מכבי אינדיור גברים 40 עד 44 אביב כפיף 23
    07:01:10  31 01:54:34 43 04:13:10 55 53:26:00 7 44  גברים עד 29 אוהד פוגל 59
    07:03:16  34 01:57:23 46 04:16:11 49 49:42:00 10 45 מכבי כפר המכביה גברים 45 עד 49 שמואל פוקס 34
    07:09:05  32 01:55:09 52 04:29:48 33 44:08:00 1 46 איילות גברים 55 עד 59 יוסי מלמן 49
    07:17:10  44 02:05:59 48 04:23:39 44 47:32:00 2 47  גברים 55 עד 59 אבינועם ברוכין 48
    07:20:05  42 02:04:25 47 04:23:19 53 52:21:00 4 48  גברים 50 עד 54 ידידיה פריימן 47
    07:21:14  51 02:10:46 49 04:24:04 42 46:24:00 8 49 USA גברים 35 עד 39 Bernan Kesner 16
    07:28:14  57 02:35:09 41 04:12:25 18 40:40:00 5 50 מכבי בני אשדוד גברים 50 עד 54 חיים אייש 44

הבא